ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan

..Türkiye dahil tüm dünyadaki birçok eylemin planlayıcısı ve finansörü Soros, Macaristan'dan kovulduktan sonra Türkiye'den de çekilme kararı almış. Burayı Almanya'dan kontrol edecek. Bizim yalandaroğlu önce Almanya'ya gidip Sorostan emirleri aldıktan sonra gelir gelmez ayağının tozuyla yavru Soros Ali Koç'la ve daha sonra da Kraliçesine bağlılığıyla onur madalyası almış olan Abdullah Gül'le görüştü. Çok pis kokular geliyor.

Hafızamızı çalıştırıp yakın geçmişle birlikte bugüne beraber bakacak olursak; Gezi eylemlerinde eylemcilere kumanya dağıtıp otelinde ağırlayan Ali Koç, en büyük sivil toplum kuruluşu olan futbol kulüplerinden birinin yani Fenerbahçe'nin başına getirildi. Sonra bizim boyalı basın eliyle algı yönetimi yapıldı ve Fener çağ atlayacak gibi bir hava esririldi. Lakin Allah'ın işine bak ki işler istedikleri gibi gitmedi. Ali Koç Fenerin başına geçtiğinde Halt TV de zafer çığlıkları atılıyordu Fox ve Halt TV ye çıkan sözde Beyaz Türkler atalarının Ali Koç'un bedeninde yeniden dünyaya geldiğini ve intikam alacaklarını alenen dillendirmekten çekinmiyorlardı. Eğer işler istedikleri gibi gitseydi askari ücret belirleme komisyonundan ne sonuç çıkarsa çıksın kabul etmeyip halkı ve özellikle de Fener taraftarını sokağa çağıracaklardı. Lakin onların bir planı var sa Allah'ın da planı var. Tahmin edilenin tam tersi oldu ve Fener düşme potasına kadar geriledi.

Ama yinede planlarından vazgeçmiş değiller. Hepsi Burada.com gibi internet üzerinden alışveriş yapılan adreslerde sarı yelekler %80 indirime girmiş.

Hatırlarsanız Gezide kırmızılı kadın ve duran adam gibi tipler vardı. İşte son bir haftada bu tipler gibi yüzlercesi ülkeye giriş yaptı. Oyun büyük. Yalnız Fener in bu başarısızlıklarından sonra taraftar Ali Koç'un çağrısına uyup sokağa iner mi bilmem. Ya da Ali Koç çağrı yapabilirmi de diyebiliriz.

Ama her koşulda bir eylem hazırlığı var.

CHPKK'nın içinde bazı milletvekilleri bunu açıkça dillendiriyorlar. Neymiş efendim Paris sokakları sarıya boyanmışken Ankara yeşil kalamazmış. Biz de diyoruzki hadi gelin bakalım, gelinde görün. Bu sefer öyle kolay kurtulamazsınız. İş devlete kalmada halk sizin hakkınızdan gelir. Yok Suriyeliler besliyormuşuz, onlara bedava ev ve sınavsız memurluk veriyormuşuz gibi yalanlarınızı münasip yerlerinize monte ederler. Zaman ortaya çıkardaki Gezide 100 milyar dolar zarar açtınız ve faizler yükseldi ama onca yıldır sığıntı gibi yaşayan Suriyeli kardeşlerimize harcanan para 26 milyar. Siz bu ülkenin yüz yıllık kan emicilerisiniz ve artık milletimiz bunu çok iyi görüyor. Artık size burada ekmek yok. Çok yakında Mehmet Ali Alabora ve Con Dündar gibi hepiniz, köpekliğini yaptıklarınızın yanına kaçmak zorunda kalacaksınız.

Said DAYIOĞLU


Konu : YENİ GEZİLER Mİ GELİYOR

Lisans : Yazaron Lisansı

10 Aralık 2018
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum