ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan

TÜRKİYE DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ÜLKESİDİR NEDEN Mİ?

Dünyanın en güçlü devleti Türkiye desem yanılmış olmam!!!

"Nasıl yani veya hadi oradan diyenler çıkabilir" isterseniz bunu bir örnekle açıklayayım;

Sultan Abdülaziz'in Avrupa seyahatine Hariciye Nazırı olarak katılan Fuad paşa Fransa'da mevkidaşlarıyla görüşür. O görüşme sonrasındaki yemekli sohbet, dünyanın en güçlü develetinin kim olduğu sorusunun etrafında kilitlenir. Sohbetin kızıştığı ve sırası gelenin hararetli konuşmalar yaptığı sırada söz hakkı Fuad paşaya gelir. O en güçlü devletin Osmanlı devleti olduğunu söyler... İlk Şaşkınlığın ardından salonda gülüşmeler başlar ve o dönem için Hasta Adam yakıştırması yapılan Osmanlının bırakın en güçlü devlet olmayı güçlü bile sayılamayacağını söyleyip Fuad Paşanın nasıl bu kanıya vardığı sorarlar. Bu soruyu bekleyen Fuad paşa, tarihi bir cevap verir.

ÇÜNKÜ ONCA ZAMANDIR BİZ İÇERİDEN SİZ DIŞARIDAN YIKMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ AMA DEVLET HALA AYNI YERİNDE DURUYOR!!!

Bugün için de durum değişmiş sayılmaz. İçeriden CHPKK, FETÖ, DHKPC, MASONLAR, BEYAZ TÜRKLER ve bunlara benzer bir çok yapı el ele vermiş içeriden, emperyal güçler dışarıdan uğraşıyor ama TÜRKİYE dimdik ayakta kalmaya devam ediyor.

İddia ediyorum ki bu kadar hain ve bölücü güçlü denilen devletlerin içinde olsa o devletler paramparça olur. Ne Amerika kalır ne İngiltere ne de Rusya. Onların güçlü olmaları, içerideki hainleri hemen yok etmelerinden kaynaklanıyor. Biz de bunu yapmaya başladığımız andan itibaren dünyanın çehresi değişecektir...

Said Dayıoğlu


Konu : TÜRKİYE DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ÜLKESİDİR NEDEN Mİ?

Lisans : Yazaron Lisansı

15 Kasım 2018
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum