ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan

SON ORDU BU ORDU YA RAB

DEĞERLİ OKUYUCULAR!

Yüzyıllardır bu millet esir olmamış. Zulüm yapmamış, gasp etmemiş, kalleş olmamış, mazlumu, maduru korumuş, Şerrin karşısında daima dimdik durmuş ve asla "Barbarlık" yapmamıştır...

Türk Milletini tarihten çekip çıkartalım Dünya Tarihi diye, hatta Tarih diye hiç bir şey bulamazsınız. Okuyamazsınız. Geriye İlyeda ya da Odysea gibi üç beş destanlar kalır. Allah bilir orda da Türk Damgası vardır. Türklükten emmareler vardır.

Yeniden Türkçülüğü hotlatma gibi bir niyetim yok. Milliyetçilik ayaklarımın altındadır. Ama bin defa yer yüzüne gelşrken soranlara yşne Türk olarak gelmeyi arzu eder. Her zaman Türk olduğum için onur duyarım. Ben Tğrk'üm. Ama "Ne Mutlu Türk'üm diyene" drki hileye asla düşmem. Çünkü Ven aynı zamanda ce öncelikle Müslümanım Elhamdülillah.

Aklıma gelmişken tekrar yeryüzüne Türk olarak mı

Müslüman olarak mı gelmek istediğimi sorsalar elbette ki önce Müslüman olarak gelmeyi yeğlerim.

Ve "Ne Mutlu Müslümanım diyene" yi diğerinin yerine tercih ederim.

90 yıl çakma bir tarih ile yaşatıldık ta ne oldu?

Yine özümüzü bulduk.

Yine buluruz

Yine bulacağız.

Bulmak zorundayız

Çünkü;

Türkler asla kavmiyetçi ya da ırkçı olmamıştır. Her daim ırkının üstünlüğünü dünya uluslarının tepesine vura vura dünyaya kanıtlamıştır.

Kanıtlamaya da sonsuza dek devam edecektir.

Türklerin bölünmeleri her zaman küçülmlerine, ve yine her zaman dış güçlerin büyüklüğü hile ve desiseleri ile içteki hainleri harekete geçirerek parçalanmış, küçülmüş ama asla yok olmamalarına,.

Birleşmeleri ise yine her zaman içteki şuur ve asaletleri, dini, örfi, gelenek ve göreneklerine bağlılık, saygı, sevgi, hoşgörü, Vatan ve Millet ve onları yönetenlere itaat ve sahip çıkmaları ile büyümelerine tarih her zaman şahit olmuştur. Kıyamete kadar da bu böyke devam edecektir. Hiç endişeniz olmasın.

Tüm şer güçlerin türlü hile ve desiselerine rağmen bu günlerde yine inadına birlik, beraberlik ve yükselmeye başladığımız bu günlere tüm dünya şahit olmaktadır.

Okacakta.

Çünkü bu Ulus Hz. Muhammed'in övgüsüne mazhar olmuş, Hakkı savunan, batılı def eden Mazlumların umudu, adları ne olursa olsun Şer'lerin korkulu rüyası Allah'ın son ordusudur.

Ve bu sürece Rahmetli Adnan Menderes'e yapılan haksızlık, Müslümanım demeye çekindiğimşz zananlar Milliyetçi Mukeddesatçı Ülkücüler ile korunmuş, Rahmetli Necmettin Erbakan ın Adil Düzen Teorisi ile temmelleri atılmış, Recep Tayyip Erdoğan iletüm engeller sabırla, metanetle, dünyanın kendi kanunları ile Dur Artık Biz varız. Mazlumları koruyup, Şerlere hadlerini bildireceğiz deme sürecine girilmiştir.

Allah Yar ve Yardımcımız olsun.

Selam ve Dua ile


Galeri

Konu : SON ORDU BU ORDU YA RAB

Lisans : Yazaron Lisansı

28 Kasım 2018
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum