ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan

Provokatör Kim?

2010

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da yumruklu saldırıya uğramış ve burnu kırılmıştı. CHP’liler, geçmiş olsun dileklerini iletmek yerine Yıldız’ın durumuyla alay etmişti. Yıldız’ın burnu sargılı olarak anayasa değişikliği oylamasına katılmasından rahatsız olan CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, “Utanmıyor musunuz, Türkiye’ye utanç tablosunu izlettiriyorsunuz. Bu millet hesabınızı kesmiş. Seçimde öyle bir Osmanlı tokadı yiyeceksiniz ki benden söylemesi” demişti.

2013

Hüseyin Satı adlı sözde gazeteci, Bakan Bozdağ’a yumruk atmıştı. Saldırganı gözaltına alan polisler tribünlerdeki CHP’liler tarafından yuhalanırken, CHP Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran ve Gökhan Günaydın da saldırganı savunarak polisin kelepçe takmasını engellemişti. Satı’yı polisin elinden alan Oran ve Günaydın, saldırganı kendi makam araçlarıyla polis merkezine götürmüştü.

O dönemler bu yumruklara malum kesimin avanesi,emekçinin demirleşen yumruğunun surata inmesi diye yorumlar yapıyorlardı.

2011

Artvin'in Hopa ilçesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyuna yapılan taşlı saldırıda yaralanan polis memuru otobüsten düştü. Ağır yaralanan polis memuru, Hopa Devlet Hastanesi'ndeki müdahalenin ardından helikopterle Trabzon'daki Karadeniz Üniversitesi Tıp FakültesiHastanesi'ne sevk edildi.

Kılıçdaroğlu bu saldırıyı Rüzgar eken fırtına biçer diye Erdoğan ve Politikalarının sonuçlarının doğal etkisi olarak gösterdi.

Savcı Kirazın şehit edilmesi olayın da

Savcının başına dayalı silahlı pozu binlerce insan devrim çocukları güzellemesi ile paylaşmadı mı

Dhkpc üyesi tutuklanmış kişilere avukat tutup bunlar daha genç öğrenci güzellemesi yapan kırmızı fularlı kız diye kırmızı başlıklı kız masalı yaratanlar da bunlardı.

Bu genç dedikleri Elif Sultan Kalsen polis noktasına saldırıp kendini patlatmamışmıydı. Kırmızı fularlı kızları pkk dağ kadrosuna katılıp gebermedimi..Bu saydığım isimler Gezi olaylarında başrol oynayan isimler Kılıçdaroğlunun o tertemiz alınlarından öptüğü sözde gençler değilmi.

Bütün bunların ışığın da

Kemal Kılıçdaroğlu, YPG sorusuna verdiği cevapla terör sempatizanlığında sınırları zorladı. Kılıçdaroğlu, kendisine yöneltilen "beka sorunu" sorusuna "Türkiye'de beka sorunu yok, ABD'nin desteklediği YPG bize mi saldıracak?" şeklinde cevap vermiş ve eklemişti YPG kendi vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur." demişti.

4 şehit haberinden sonra kendisi ve partililerin attığı tweetler de terör kelimesini özellikle kullanmamaları operasyon deyip geçmeleri ortadadır.

Buna rağmen istenmedikleri şehit cenazesine katılıp şehit yakınlarından gördükleri tepki yüzünden bu insanlara terörist demesi ve terör kapsamında soruşturma açılmasını istemeleri ve bu saldırıyı Türkiyeye yapılmış bir saldırı görmesi ki 4 şehit verdiğimiz terör saldırısına bile operasyon deyip Türkiyeye saldırılmış saymaması da ortada.. Nasıl bir provokotörlüktür.

15 Temmuzu aklamaya çalışan zihniyetin, Acıdan katmerleşmiş yüreklerin haklı isyanını terör görmesi nasıl bir pişkinliktir akıl almıyor.

Asıl provokatör Kılıçdaroğludur. Yargılanmalıdır..


Lisans : Yazaron Lisansı

23 Nisan 2019
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum