ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
3 yıl önce

Elinde var bağlama, dur Selocan ağlama!

Bir siyasi parti düşünün; istediği adaylarla seçime girebiliyor, seçilmeleri halinde parlamentoda seçmenlerini temsil edebiliyor fakat siyaset yapmak yerine terörü ve teröristleri destekliyor.

Dünyada hiçbir ülke bu hainliğe göz yummaz, gereğini zaman kaybetmeden yapar.

Seçim öncesi milli birliğin karşısında kim varsa, Demirtaş ve partisini alladılar pulladılar, sandığa yolladılar.

Sırtını FETÖ’ye, Doğan Medya’ya, Fox’un Portakalına, Rusya’ya, ABD’ye, AB’ye, CHP’ye, PKK’ya, DAEŞ’e(mitinglerinde bomba patlattırarak), YPG'ye,  PYD’ye dayayan Selocan ve partisi tüm bunların itelemesiyle 7 Haziran seçimlerinde aldığı oyla meclise dördüncü parti olarak girdi.

Bu sonuçlar Türkiye düşmanlarını haylice sevindirdi. Öyle ki, FETÖ’nün kanal ve gazeteleri günlerce HDP’li bir koalisyon hükümeti için çabaladı durdu.

Merkez medya ve bazı Ak Partili fırıldaklar bile bu koalisyonun olabileceğini evelemeye başladı. Sırf bu düşünceyi pişirmek için yeni gazeteler bile yayın hayatına başladı. Ama oyunu Erdoğan bozdu, Bahçeli de perdeyi kapattı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Gel ikimiz koalisyon hükümeti kuralım, HDP bizi dışarıdan desteklesin, sen de Başbakan ol” teklifini Bahçeli elinin tersiyle itti.

Baktılar ki koalisyon ümitleri sabun gibi ellerinden kayıp gidiyor, mahir oldukları terörü yeniden hortlatıp, Ceylanpınar’da iki polisimizi şehit ederek çözüm sürecini bitirdiler.

Bağlama çalan Demirtaş gitti, yeniden teröre sırtını dayayan Selocan geri geldi.

“Türkiye partisiyim” yalanıyla Beyaz Türkler’den aldığı oyların verdiği güçle devlete kafa tutmaya başladı.HDP’li vekiller terörist cenazelerinin kadrolu yasçısı oldu.

Demirtaş, PKK'lı teröristlerin cenazesine katılmayan HDP'li milletvekilleri hakkında soruşturma açılacağını söyledi.

HDP Hakkari Milletvekili Abdullah  Zeydan  "PKK'nın öyle bir gücü var ki sizi tükürüğüyle boğar" diyerek açık açık terörü destekledi, milletin sinir uçlarıyla oynadı.

HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, "Biz sırtımızı YPJ'ye, YPG'ye ve PYD'ye yaslıyoruz bunu söylemekte ve savunmakta hiçbir sakınca görmüyoruz" diyerek devlete meydan okudu.

HDP’li belediyeler kamunun malı olan kamyonları, kepçeleri terör örgütünün hizmetine verdiler. Yolların altını mayınlarla doldurdular. Devletin yol yapsın, su getirsin, çöp toplasın diye verdiği paraları terör örgütüne aktararak milletin parasıyla millete kurşun sıktırdılar.

Daha iki gün önce HDP Muş Milletvekilinin aracında KCK’lı terörist yakalandı.

Sen ülkeye karşı her türlü ihaneti yapacaksın, aldığın oyları yok sayıp, siyaset yerine terörle yol alacaksın, milletin vergileriyle devletten aldığın maaşı teröre akıtacaksın ama sana kimse dokunmayacak!

Sana dokunulduğu zaman “faşist devlet” diye ağlayacaksın.

Dur Selocan, ağlama. Ağlamak için henüz erken..

______________________________________________________________

NOT: HDP’nin günahlarına “Birlikte iyi salladık” diyenden tutun da bağlama çaldırana kadar birçok ortak var. Sırf Erdoğan ve Ak Parti kaybetsin diyerek HDP’yi pohpohlayan herkesten hesap sorulmalı.

Sorulmalı ki, milletin devlete olan inancı zedelenmesin.


Konu : Siyaset

Lisans : Yazaron Lisansı

26 Ekim 2016
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum