ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
3 yıl önce

Günahlarınızdan Kurtulamazsınız Beyler!

Kemalist ve Ulusalcı kalıntıları hala FETÖ hainlerinin günahını topyekün Ak Parti ve Erdoğan'ın üzerine yıkmaya çalışıyorlar.

Eğer FETÖ için bir neden arama niyetindeyseniz, evvela kendinize bakın. "Ülkeyi kim yönetiyorsa, sorumlu odur" diyerek günahlarınızdan öyle kolay kolay kurtulamazsınız.

Yıllarca siyaset ve bürokraside ele geçirdiğiniz koltuklarda inançlı kesime zulmettiniz. Başörtüsü takıyorlar diye genç kızları okul kapılarında perişan ettiniz, yerlerde sürüdünüz, okuma özgürlüklerini ellerinden aldınız.

Muhafazakar seçmene "Göbeğini kaşıyan adam", "Bidon kafalı", "Hüloğğğ" diyerek hakaretler ettiniz.

Milleti devletten, adaletten, siyasetten, askerden soğuttunuz. Kurumları milletin gözünde öcü yaptınız.

Hükümranlığınızdaki faili meçhulleri unuttuk mu sanıyorsunuz? Derin yapılarınızla katlettiğiniz insanların failleri olarak hep inanan kesimi suçladınız! Onları terörize etmeye çalıştınız.

Sizlerin ortaya çıkardığı mağduriyeti FETÖ çok iyi degerlendirdi. 

Horladığınız, itip kaktığınız, aynı sahili paylaşmak istemediğiniz, konuşmalarıyla alay ettiğiniz bu insanlar FETÖ'nün kendilerine açtığı kucağa koştu.

Ne yapsalardı?

Bunca zulme karşı başka bir millet olsa silahını kuşanır dağa çıkardı. Belki de istediğiniz buydu. Rabbime şükürler olsun millet bu hataya düşmedi.

Denize düşen yılana sarılırmış.. Milletin etrafını öyle kuşattınız ki, FETÖ'nün açtığı kucağa koştular.

Millet, hep bir kurtarıcı bekledi...

Sabretti..

Bulduğunu da öyle kolay kolay sizlere yem etmemeye yemin etti.

15 Temmuz işgal girişimine kalkan alçakların rütbelerine bir bakın, büyük çoğunluğu Binbaşı, Yarbay, Albay ve Tüm General..

Bir askerin binbaşı olması için; 3 yıl Teğmen, 6 yıl Üsteğmen, 6 yıl Yüzbaşı rütbelerinde görev yapması gerekir. Bu da 15 tıl demek.. Yani en düşüğü 30 Ağustos 2001 yılında Kara Harp Okulu'ndan mezun olmuş. Ak Parti 3 Kasım 2002'de iktidar oldu. Bu hainlerin en düşük rütbelisi mezun olduğu zaman Ak Parti kurulalı henüz 16 gün olmuştu.

Bitmedi, bir askerin teğmen olması için 4 yıl Askeri Lise, 4 yıl Kara Harp Okulu'nda okuması gerekir. Bu da hainlerin en düşük rütbelisinin Askeri Lise'ye 1993 yılında girmesi demektir. 1993 yılında iktidarda kim vardı?

Oy verdiğiniz parti bugün bile FETÖ ile mücadeleyi sulandırmaya çalışıyor. 17/25 Aralık yargı darbesinde bu hainlerin fırınlarından çıkan yalanlar dillerinizden düşmüyordu? Bugün bile hala 17/25 Aralık için yüzünüz kızarmadan "bal gibi yolsuzluk operasyonu" diyebiliyorsunuz.

Nasıl oluyorsa sizlerin karşı çıktığınız Balyoz, Ergenekon, Şike Davası gibi operasyonlar FETÖ KUMPASI oluyor fakat 17/25 Aralık FETÖ yargı darbesi "yolsuzluk canım" oluveriyor..

Siz bunlarla ancak kendinizi kandırırsınız beyler.

Milleti zerre etkilemez bu yalanlarınız. Ancak Hürriyet, Sözcü, Cumhuriyet yazar, siz okursunuz!

Günahlarınızı bu şekilde birilerinin üzerine yıkamazsınız.


Konu : Siyaset

Lisans : Yazaron Lisansı

25 Ekim 2016
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum