ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
3 yıl önce

Kenya İmamı Obama

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesinde yayınlanan bir haber,  yoğun ülke gündeminin satır aralarında kayboldu.

Oysa haber çok önemliydi ve Amerika'nın FETÖ liderini neden teslim etmediğinin ip uçlarını barındırıyordu.

Obama'nın Amerika Başkanı seçilmesiyle birlikte terörist başı Feto'nun talimatıyla  Obama'nın Kenya'daki ailesiyle  FETÖ yakından ilgilenmiş, yakın akrabalarının çocukları FETÖ'nün okullarına ücretsiz olarak kaydedilmiştir.

Haberi önemli kılan konulardan biri de FETÖ'nün Kenya imamı Ahmet Kara'nın 20 Ocak 2009 günü görevi George w. Bush'tan devralan Obama'nın yemin törenine davet edilmesiydi.

Son yıllarda Amerika ile yaşanan sıkıntılar, Amerika'nın FETÖ liderini iade etmemesi, dahası darbenin arkasında CIA'in yani Amerika'nın olduğunun kuvvetle muhtemel olduğu görüşünün hakim olması, insanın aklına "Acaba Obama FETÖ'nün Kenya imamı mı?" sorusunu akla getiriyor.

_________________________________________________

AL SANA ÖRGÜT!

Bir kaç gün önce haber sitelerine şöyle bir haber düştü.  " 7 FETÖ'cü Romanya'ya kaçmak isterken TIR dorsesinde yakalandı!"

Ee ne var bunda demeyin..

Haberin ayrıntısında yakalanan FETÖ'cüler kimmiş, hangi şehirden gelmişler bakalım.

Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince teslim alınan 7 kişinin FETÖ/PYD soruşturma kapsamında haklarında 'yakalama' kararı olduğu ortaya çıktı. Yapılan kimlik kontrolünde şüphelilerin Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ndeki görevlerinden ihraç edilen komiserler Yunus D., Abdülkadir Ç. ve Kocaeli’de görevli komiser Uğur S., Malatya İsmet İnönü Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Yrd. Doç. Dr. Yunus Hayri Y., Zaman Gazetesi Osmaniye eski muhabiri Fethi A., Burdur Yunus Emre Ortaokulu’nun görevinden ihraç edilen Fen Bilgisi öğretmeni Soner Ö. ve uyuşturucudan suç kaydı bulunan esnaf Ömer Ö. olduğu ortaya çıktı.

Yakalananların meslekleri de şehirleri de farklı. Bunlar madem örgüt değiller; Diyarbakır'daki bir komiserle Burdur'daki bir ortaokul öğretmeni nasıl oluyor da aynı TIR'da kaçarken yakalanıyor? Hem de her ikisi FETÖ ile bağlantılı bulunup, görevlerinden uzaklaştırılmış kişiler. Ya da Malatya'da üniversite de öğretim görevlisi olan bir akademisyenle bir esnafı aynı dorsede buluşturan şey nedir?

Eğer hala bu alçakların mağdur olduklarını, karıncayı bile incitmeyen insanlar olduklarını düşünenler varsa o kişilerin bu ülkeyle, bu milletle bir meseleleri vardır.


Konu : Siyaset

Lisans : Yazaron Lisansı

23 Ekim 2016
1 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum