ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
8 ay önce

Kraliçe Elizabeth neden dünyanın vizesiz dolaşabilen tek kişisi ?

Derin devlet demek devlet bürokrasisinin içerisinde yuvalanmayı her türlü başarmış mevcut hükümetleri doğrudan kontrol altına alabilen ,yeniliğe değişime

Propaganda yoluyla yahut şiddetle karşı çıkan hukuk tanımaz grupların oluşturduğu bir sistemdir .

Derin devletin en vuhulu yatağı ebetteki İngilizlerdir..

Zaten sömürgeciliği en yaygın kullanan devlet olması hasebiyle dünya finans sistemini ve dünya ekonomisini ele geçirmiştir.

Anglosakson ırkının önderliğinde zalim bir dünya diktatörlüğü oluşturmak üzere kurulmuş mafya örgütlenmesi de diyebiliriz temeline ..

Günümüzde geldiği nokta İngiliz derin devleti kraliçenin avam kamarası, lord lar kamarası ve finansal desteğini aldığı Yahudi ailelerinden oluşmaktadır.

Dünyayı sinsice yönlendiren komşu kızı gibidir ..

Bu noktaya gelmekte kolay olmuyor elbet ..Yıllar yıllar süren sinsi çalışmalar sonucu Sinsirella unvanına da sahip benim gönlümde .

Gelin bakalım Sinsirella kimdir?

.Cinsiyeti nedir ?

Mafyamı dır ?

Soylumudur?

Öncelikle ;

1645 yıllarında Londra semalarının altında böyle gizemli olalım diye felsefi problemlerini tartışmak üzere koca koca bilim adamları bir araya geliyor .adına invisible college ( görünmez okul) dedikleri gizli ve gayri resmi toplantılar düzenliyorlar .. Tabi bu zatların mason olduğunu tahmin edersiniz herhalde ,hatta masonlar kendi aralarında da ikiye ayrılıyorlar .Oparatif mason localarına üye bilim adamları ,Ataist mosanların toplantılarına katılıp arkadaşlıklarını pekiştiriyorlar.Bu arada oparatif mason locaları ortaçağ' da katedralleri sarayları inşa eden mason localarıdır..ve ayrıca İngiliz filozof Sir francis Bacon'un düşüncelerinin de etkisinde gül haç kardeşliği(16. yüzyılda Avrupada kurulan gizli bir örgüt) tarafından kuruluyor ve daha sonra ismini de pek fiyakalı hale çeviriyorlar ..

o dönemler Bacon'un cinsel tercihi homoseksüellik olduğundan oluşturacağı topluluğun diğer üyelerini seçerkende aynı tercihe mensup zatları tercih ediyor .17. yüzyılda bünyesinde sadece homeseksüelleri bulunduran bir kurum haline geliyor .yalnız bunu günümüzde fazla dile getirmez lakin tarihi gerçekleri de yok edememişlerdir...

bir diğer kurucusu Dr.Wilkins tir ki bu zat ilk toplantıyı kendi evinde yapmıştır bu zemini hazırlamak adına iyi bir hamledir ve süreci başlatmıştır.

Diğer bir kurucusu Sir Robert Moray İrlanda lıdır ve bir dönem başkanlığını yapmıştır bu topluluğun

1948 de Oxfortd ta yapılan toplantılar görünmez okulun kemikleşmesinde oldukça etkili olmuştur ..

Sonra şekillenmeye başlamıştır ve hatta 1800’lü yıllarda resmi olarak geliştirilen evrim teorisinin çıkış noktası da budur .

Gizli örgütlenmeler halinde doğa felsefesiyle başlayan bu hareket aslında bilim adına yapılan bir aldatmacayı meşrulaştırmak amaçlıdır..

Davinci Thomas Huxley in üye olduğu bu kurum Darwinizim’in yaygınlaştırılmasıyla meşhurdur aslında Temel hedef şu ki en hızlı en ideal şekilde dinsizliği yaygınlaştırmak .E bu noktada Darwinizim bulunmaz nimet onlar için ve kuvvetle desteklemekteler ...

bilimsel kisvesi altında kurulmasının sebebi evrim teorisinin şekillenmesine yardımcı olmak ve hızlandırmak tır.

Evet baştada belİrttiğim gibi görünmez okul topluluğu daha sonrasında Royel Society(kraliyet akademsi)olarak devam etmiştir.

Kraliçenin örtülü ödeneği akademinin emrinde olup kimler kimler desteklemediki ..misal kral 2 Cahrles deneysel fiziğe merakı sebebiyle bu kuruluşa bir hayli özgüven aşılamıştır.

İsaac Newton'un 1703 te akademinin başkanı seçilmiş ve 1727 ölümüne kadar başkanlığını sürdürmüştür .

bu derin devlet faliyetlerine destekçi olan kurumlardan sayılan Chathom Hause’nin ilk temelleri Kraliyet Akademisi adı altında atıldıııı ...

Gelelim Kralice Elizabeth neden dünyada vizesiz geze bilen tek kişi olmasına

Kraliçe olduğundan :)

hürmetler ...


Lisans : Yazaron Lisansı

30 Temmuz 2018
1 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum