ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
12 ay önce

DAVAMIZIN LIDERI RTE

Sayın Cumhurbaşkanım,

Türkiye halkı seni seviyor ve çok değer veriyor. Bu milletin; yaşlıları, kimsesizleri, yoksulları ve bebekleri de sevdi seni. Ve ay yıldızlı al bayrak sevdi seni, vatan sevdi, ümmet sevdi. Her daim kendimizden önce, senin için dua ediyor her daim Allah’a emanet ediyoruz seni. Yüce Allah, seni; şer odakların şerlerinden muhafaza ve emin eylesin, Melekleri ile yardım ulaştırsın, katından bir kuvvet ile desteklesin, ömrüne ömür katsın.

İslam’a, Devlet’e, Ümmet’e ve Millet’e olan sevgini gördük ve sana öylesine güvendik ki; bu güven bize güç verdi, özgüven verdi. Bu özgüven ki; millet o özgüvenle “biz de varız ve biz bu vatanın temel taşlarıyız” dedi. Ve bu asil millet, 15 Temmuz’da bu özgüveni ortaya koydu, vatanı işgale kalkışan düşmana karşı Allah’ın yardımıyla diklendi, kafa tuttu, göğsünü tanklara siper etti! Biz çıkıp da; “Recep Tayyip Erdoğan, bu milletin kabul olmuş duasıdır.” dediğimizde abartmıyor bilakis inanarak söylüyoruz. Sen bu milletin içinden geldin, sen bizden birisin.

Sayın Cumhurbaşkanım; bir sözünüz var hep söylersiniz “biz dertliyiz dertli” evet, biz gerçekten dertliyiz. Dost bildikleriniz sizi sırtınızdan hançerlediler ya, işte o hançer bizim de yüreğimize saplandı. Sizi üzenler, bizi de üzdü. Nasıl üzülmeyelim, biz onları dost bildik! bizdendir bunlar dedik. Ah ki ne ah! nereden bilecektik en yakınımızdakilerin münafık olduklarını…

Varsın olsun Cumhurbaşkanım, iki cihan serveri Peygamber Efendimiz (sav)’in arkasında bile 313 münafık namaz kılmıştı. Bizler inanmış ve iman etmiş insanlarız. Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (sav)’in yaşadıkları bize örnek olmalıdır; zalimler sinsidir, her an şer planlar yaparlar.

Biz biliyoruz ki; uğrunda canını dişine taktığın davan haktır. Allah’ın rızası içindir. Unutulmamalıdır ki; Hak olan davada zafer muhakkaktır, Allah bizimledir. Sen nasıl ki bu millete güvendiysen, unutma ki; bu millet de sana güvendi ve verdiğin bu mücadelede her daim arkanda bir güç olarak duracaktır. Seni asla yalnız bırakmayacağız, yemin ettik ki seni Abdulhamid-i Sani’nin yalnızlığı gibi bir yalnızlığa bırakmayacağız ve milletin onu terk ettiği gibi de terk etmeyeceğiz! Durmak yok yola devam…

Sayın Cumhurbaşkanım, bazı kendini dahi bilmez insanlar, bizim davamızı bilemez ve anlayamazlar, mücadelemizi idrak edemezler! Devlet-i Aliyye-i Osmaniyye’nin, suikast sonucu ebediyete irtihal etmesinden sonra mazlumlaşan büyük bir coğrafyanın dertleriyle dertlendiğinizi, dertlendiğimizi ve bu uğurda mücadele ettiğinizi ve ettiğimizi anlamaları çok güç olacaktır. Ancak şer odalar; bizim derdimizi ve mücadelemizi iyi biliyor ve bizi bu yoldan döndürmeye çalışıyorlar! Her türlü planlarını devreye soktular, iki asırdır hazırlığını yaptıkları o gün geldi, gerek dışarıdaki gerek içerideki işbirlikçileriyle saldırıyorlar! Çok katılımlı ancak tek taraflı şer odaklar bilmelidir ki; bizi yıkamayacaklar, üzerimize çizgi ve bize sınır çizemeyecekler. Yüce Allah buyurur ki; “Onlar tuzak kurdu, Allah da tuzak kurdu ve Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.” Evet, tuzakları bir bir bozuluyor ve biz de bunu görüyoruz. Ne kapatma davası, ne MİT’in sorguya çağırılması, ne sözde yolsuzluk meselesi, ne MİT tırları olayı, ne de 15 Temmuz kanlı darbe ve işgal girişimi onların istediği şekilde sonuçlanmadı. Bundan sonra da onların istediği gibi sonuçlanmayacak hiçbir girişimleri. Milletçe yanınızdayız ve Yüce ALLAH da bizimle beraberdir.

15 Temmuz gecesi; ALLAH için, din için, vatan için, millet için son namazını kılarak; şehadet nasip olur düşüncesiyle evinden çıkan, düşman emriyle kendisine doğrulmuş tankını avuçlarıyla boğan, ölümü öldüren büyük milletimizin; sizin gibi cesur ve kararlı bir lider önderliğinde ALLAH rızası için aşamayacağı hiçbir engel yoktur.

Biz seferle emrolunduk, zaferle değil. Zafer yalnızca alemlerin Rabbi olan ALLAH’a aittir. Mutlak galip gelecek olan ALLAH’dır.

Duam şudur ki;

Ey azametiyle kürsüsü arş’ı kuşatmış olan alemlerin Rabbi, ALLAH’ım; İslam’ı muzaffer eyle, Müslümanları bir ve beraber eyle, ümmete ve milletimize güç ver, katından bir kuvvetle bizleri destekle, düşmana karşı bizleri galip eyle. Senin rızana kavuşabilmek umuduyla İslam’a hizmet eden aciz kulun Recep Tayyip Erdoğan’ı ve aciz olan bizleri hizmetini tamamlayanlardan eyle…

Amin, amin, amin.

Hadice Ekşi


Konu : DAVAMIZIN LIDERI RTE

Lisans : Yazaron Lisansı

30 Aralık 2017
1 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
1 yorum

Klas Klas 12 ay önce

Hak geldi batıl zail oldu.batıl yok olmaya mahkumdur"