ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
12 ay önce

ASIL HEDEF

Asala terör örgütünün, Pkk terör örgütüne evrilmesinden sonra, Batı'lı müttefiklerimiz(!) tarafından, siyasi yönden desteklenip, silah teçhizat ile donatılmasıyla kaybedilen on binlerce can ve milyar dolarlık ekonomik kayıplar sizi uyandırmaya yetmiyormu?

Yaklaşık elli yıldır, kemalistlerin gölgesinde yeşertilip, müslüman kesimin içerisinde büyütülerek beslenen ve yine en büyük darbeyi müslüman kesime vurmak için kurdurulan Fetö terör örgütü

...ve önü kesilmek istenen Türkiye'yi hala anlamayıp görmeyelim mi?

Gezi olayları.. 7 Şubat MIT krizi.

. 17-25 Aralık Yargı darbesi ve finalde 15 Temmuz darbe ve işgal girişimiyle iç siyasetin boğulmak istendiğini bilmeyelim mi?

Mısır'da seçimle iktidara gelen hükümeti İsrail destekli darbe ile devirerek, beş bine yakın müslümanı katlettikten sonra, "Müslüman Kardeşler'in Mısır zindanlarına mahküm edilmelerini ve Mısır'ın etkisizleştirilmesinin hayal kırıklığını duymayalımmı?

Cezayir, Tunus, Fas birer birer düşerken, Kaddafi'nin kendi halkına linç ettirilmesiyle Libya'nın, bugün üçe bölünmüş olduğuna üzülmeyelimmi?

Yemen'in açlık ve savaşla imtihanının, Suud İran ekseninde bir savaş fitilinin yakılmak istendiğine kafa yormayalımmı?

Mekke ve Medine'nin de bir nevi kapısı olan güneyde Yemen, kuzeyde Suriye'nin perişan ve bitik olduklarını görmek

Sıranın kimde, hangi devlette olduğu konusunda size bir ayrıntı vermiyormu?

Katar'ı, Ortadoğu'da ki din kardeşlerine boğdurtmak istemelerinin perde arkasını..!

Ve Türkiye sayesinde şimdilik kurtarıldığını bilmek yetmiyormu?

1.300 km'lik sınır boylarımızda iki devletin içinin boşaltılmasında ki amacın ne olup olmadığına kafa yorup düşünmenin vakti hala gelmedimi?

....ve bölgede iki kadim devlet, iki imparatorluk bakiyesi İran ile Türkiye'nin askeri, siyasi ve ekonomik yönden neden kuşatıldıklarına halen bir cevabınız yokmu?

BM'de kabul gören başkenti Doğu Kudüs olan Filistin Devleti'nin kurulması kararını yok sayarak

Kudüs'ün zorbalıkla İsrail'in başkenti sayılması halinin, Mekke ve Medine'nin düşmesi için ilk adım olduğunu bilemeyecek yaştamısın?

Türkiye öncülüğünde toplanan İslam İş Birliği Teşkilatı'ın Kudüs kararı, Tüm müslümanların emperyal ve siyonist güçlere karşı aldığı, bundan sonra daha da güçlü kararlar alabileceğinin ilk adımı, ilk işaretini oluşturmuştur hayrlı olsun

Ve her adım bir başlangıçtır diyerek

Yukarda saydığımız tüm sorunların ve sorduğumuz sorulara cevabı rahmetli Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hoca tek cümle içinde cevaplıyor

"Bu geçirdiğimiz asra baktığımızda, siyonizm için bu asrın birinci yirmi beş senesi Osmanlı'yı yıkmakla geçti, ikinci yirmi beş senesi İsrail'in kurulması hazırlığıyla geçti. Üçüncü yirmi beş senesi İsrail'in hudutlarını genişletmesiyle geçti. Şimdi dördüncü yirmi beş senesindeyiz, büyük Israil'dir kurulmak istenen asıl hedef

Ancak unutmayalım ki kudret kuvvet sahibi cenabı Allah'tır siyonistler değil"

Yazan: Yakup Ekşi


Lisans : Yazaron Lisansı

14 Aralık 2017
2 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum