ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan
2 yıl önce

FETÖ’nün Siyasi Ayağı ve Sulu Kemal

CHP’nin başına gelen en büyük talihsizliktir Kılıçdaroğlu.

Ne bir konuşma adabı var, ne de bu millete bir aidiyeti… Baykal’a kurulan FETÖ kaset kumpasıyla CHP koltuğunu gasp eden Kılıçdaroğlu bir kez olsun milletin hassasiyetlerine saygı göstermedi.

Hassasiyet göstermesi şöyle dursun, milletin karşısında kim varsa yanlarında saf tuttu. Terörist, hain ayrımı bile yapmadı.

Ülkemize, milletimize karşı şer odaklarının yaptığı operasyonlara şöyle bir göz atılırsa ne demek istediğim daha net anlaşılacaktır.

7 Şubat MİT krizi diye tarihimize geçen olay, FETÖ’nün ilk darbe girişimiydi. MİT Müsteşarı Hakan Fidan üzerinden Başbakan Erdoğan tutuklanmak istenmişti. Kılıçdaroğlu ve dümenine oturduğu CHP bu operasyona sahip çıktı. Yani bu alçak FETÖ ihanetinin hamisi oldu.

Gezi kalkışması bir FETÖ darbesiydi. Arap ülkelerindeki ayaklanmalarla yeşillenen BATI destekli FETÖ, “Arap Baharı”nın rüzgarıyla Türkiye’de de ayaklanmanın provasını yaptı. Kılıçdaroğlu ve gasp ettiği CHP bu alçak ayaklanmaya sahip çıktı. CHP vekilleri sokaklara inerek orada toplanan gençleri provoke etti.

Gezi darbesinde İstanbul’da görevli olan Vali Hüseyin Avni Mutlu şuan FETÖ’den tutuklu yargılanıyor. O dönem İstanbul Emniyet Müdürü olan Hüseyin Çapkın şuan FETÖ’den tutuklu yargılanıyor. Gezi kalkışmasında eylemcilere karşı orantısız güç kullanan polis şeflerinden Mithat Aynacı, 17/25 Aralık yargı ve emniyet darbesinden sonra FETÖ’cü olduğu için açığa alındı.

Biz Mithat Aynacı’yı Kılıçdaroğlu’nun “Kontrollü Darbe” dediği 15 Temmuz FETÖ darbesinde bir tankın içinde gördük. Hem de asker üniformasıyla!

17/25 Aralık FETÖ’nün hükümete karşı üçüncü kalkışmasıydı. Eline geçirdiği yargı ve emniyet ile seçilmiş hükümete karşı darbe yapmak istedi. Her zaman olduğu gibi en büyük savunucusu yine Kılıçdaroğlu oldu. FETÖ alçaklarının montajladığı illegal tape’leri tepe tepe kullandı. Grup toplantılarında FETÖ’nün tape’lerini yayınladı.

Jandarma ve Yargı içindeki FETÖ’cü alçaklar Suriye’de istiklal mücadelesi veren Türkmenlere yardım götüren MİT tırlarına operasyon düzenledi.

Amaçları dünya gözünde Türkiye’yi “teröristlere silah yardımı yapan ülke” durumuna düşürmekti. Bunda başarılı olurlarsa Erdoğan Lahey’de savaş suçundan yagılanacak, 7 Şubat MİT krizinde, Gezi’de ve 17/25 Aralık ihanetinde başaramadıkları darbeyi gerçekleştireceklerdi. Kılıçdaroğlu ne mi yaptı? MİT tırlarında da FETÖ’nün yanında saf tuttu.

15 Temmuz FETÖ’nün alçakça organize ettiği kanlı bir darbeydi. Onlarca insanımızı şehit ettiler. Yüzlerce insanımızı yaraladılar, sakat bıraktılar. Gözlerini kan bürümüştü. Alçaklaştıkça alçaklaştılar! 15 Temmuz FETÖ alçak darbesinde Kılıçdaroğlu ne mi yaptı? Atatürk Havaalanı’ndan kaçtı.

“Darbe olursa tankın üstüne ilk ben çıkarım” diyen Kılıçdaroğlu darbeyi öğrenir öğrenmez muhtemelen darbecilerle yapılan bir görüşme sonrası elini kolunu sallaya sallaya havaalanından kaçtı. Bu kaçışın görüntüleri de daha sonra yayınlandı.

Havaalanından kontrollü kaçış yapan Kılıçdaroğlu FETÖ’nün alçak darbesi için “Kontrollü darbe” diyor. Dikkat edin; millete düşman hangi alçak varsa yanlarında saf tutan Kılıçdaroğlu, bu alçaklara karşı açılan davaları da sulandırmak için gecesini gündüzüne katıyor.

FETÖ ile yıllar önce “dost” olanlar onun ihanetini gördükten sonra bu alçaklarla mücadeleye başladı. Fakat FETÖ ile yıllar önce “düşman” olanlar bu alçakların ihanetini gördükten sonra onlarla dost oldu. Onların gazetesini, televizyonunu, gazetecisini savunur oldu.

Hani hep “Kardeşim bu FETÖ’nün siyasi ayağı nerede?” diyorlar ya; işte size FETÖ’nün siyasi ayağı!


Konu : Gündem

Lisans : Yazaron Lisansı

11 Haziran 2017
1 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum