ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan

"Laiklik elden gidiyor dediler. Ne yaptılar 90 yıldır? Dedenin takkesiyle, ananın eşarbıyla uğraştılar. 8 saat bekleyip ilaç alamazdık..."

Bu sözleriyle meşhur olan amcaya sosyal medyada demedikleri kalmadı. Yaşlı amcanın dedikleri zorlarına gitmiş olmalı. Doğruları duymak bu yobazların(!) işine gelmiyor çünkü.

Siz bugün din karşıtlığıyla bilinen bazılarının seçim dönemi ekran karşısında Cuma namazlarında boy göstermesine bakmayın. Eğer ellerine ufacık bir fırsat geçse tıpkı 28 Şubat döneminde olduğu gibi "dedenin takkesiyle, annenin eşarbıyla" uğraşmaya devam ederler.

Resimde paylaşmış olduğum twitter ekran görüntüsü her şeyi anlatıyor. Bu aşağılık linç kampanyası binlerce beğeni ve rt almış. Durumun vehametini siz düşünün.

Hala Türkiye' de bu masum, yalnızca inancını yaşamaya çalışan Anadolu halkına kin ve nefret duyan binlerce insan var.

Hatta en az "100bin" kişi var diyebilirim. Neden 100bin?

Hani Devlet Bahçeli dedi ya. "Siyasi seçmen" diye.

Linç kampanyası güden bu iğrenç tweet eğer 19bin beğeni aldıysa Devlet Bahçeli bu "siyasi seçmen" lafında sonuna kadar haklı.

Yukarıdaki tweet' te ne idüğü belirsiz takma adı "@vitaminmoral" olan şahıs "Bu adamı rahat bırakmayacağız." yazarken artık görev devlet yetkililerine düşüyor. Bunu yazanı, aynı ölçüde yorumla destek vereni, paylaşıp beğeneni devletin rahat bırakmaması gerek.

Ülkede sürekli anarşiyi hortlatan bu zararlı mikroplar bir an önce temizlenmeli. Aksi halde bunların rahat duracağı yok.


Konu : Laiklik Elden Gidiyor

Lisans : Yazaron Lisansı

15 Mayıs 2018
0 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum