ÜYE OL
yazar sitesi

Yazaron' a Katıl

Senin de Yazıların Yayınlansın

Facebook ile Bağlan
Gmail ile Bağlan

Kıymetli dostlarım....

Celal Şengör bizim de en büyük talihsizliğimiz senin şu sözlerine muhatap olacak zamanda yaşamamız. Söylenecek çok söz var şüphesiz ancak karşında o sözü anlayacak idrakten yoksun olan birisi varsa ne çare!

Kanuni Sultan Süleyman’ın Tarihteki en iyi 23 kanun yapıcı olduğunu biz değil o hayran olduğunuz Batılılar söylüyor hatta ona Muhteşem Süleyman” lakabını biz değil yine meftunu olduğunuz Batılılar taktı. Çünkü o kendi zamanının adam sarrafıydı. Barboros Hayreddin Paşa, Turgut Reis, Sokollu Mehmed Paşa, Ebussuud Efendi, Mimar Sinan gibi nice zirve isimlerle Kanuni yaşadığı yüzyılı Türk asrı yaptı.

6.5 milyon kilometrekarelik ülke sınırını, 46 yıllık padişahlığında iki katına çıkaran çok az uyuyan, geceleri ibadetle geçiren, gündüzleri meydanlarda olan şehadeti de savaş meydanında olan bir padişaha atılan iftiraların sebebini biliyoruz siz ve sizin gibiler en Muhteşem’i buysa gerisini siz düşünün? Demeye getiriyorsunuz. İşte bakın Hz. Muhammed’in övdüğü İstanbul Fatihi esasında şöyle birisi diyerek İSLAM’IN CİHANGİR PADİŞAHLARINI HALKIN NAZARINDAN, GÖNLÜNDEN DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. YAPAMAYACAKSINIZ , BECEREMEYECEKSİNİZ, BUNA İZİN VERMEYECEĞİZ. MİLLET SİZİN BU BATIL DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİL HAKKI VE HAKİKATİ YÜKSEKTE TUTACAK. DERDİNİZ İSLAM BUNU DA BİLİYORUZ. ŞUNU SÖYLEYEYİM DERDİNİZ ARTACAK ALLAH’IN VAADİ GERÇEKLEŞECEK. HERKES LAYIK OLDUĞU YERİ BULACAK. GÖRECEKSİNİZ.

Selam ve dua ile vesselâm

ABDÜLHAMİD KAYIHAN OSMANOĞLU....


Konu : Celal Şengör

Lisans : Yazaron Lisansı

07 Mart 2018
1 0
Yorum yapmak için üye girişi yapın

Üye Ol Giriş Yap
0 yorum